Гомін Галичини
Консультативна Місія Європейського Союзу розширює присутність та діяльність у Львівській області

Консультативна Місія Європейського Союзу розширює присутність та діяльність у Львівській області

2016-07-16 17:25:53

Консультативна Місія Європейського Союзу розширює присутність та діяльність у Львівській області

8 липня у Львові Голова Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (КМЄС) Кястутісс Ланчіскас представив команду львівського регіонального представництва КМЄС журналістам та партнерам місії, серед яких: голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, т.в.о. начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області Дмитро Загарія та інші представники влади. Офіційний захід відкрив Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

«Поширювати кращі європейські практики є основою діяльності місії у регіоні», - заявив Кястутіс Ланчінскас. «Наше завдання: консультувати, тренувати та надавати обладнання нашим партнерам, серед яких поліція та прокуратура. Буквально минулого тижня ми провели у Львові семінар для прокурорів щодо підвищення ефективності співпраці між поліцією та прокуратурою з розслідування кримінальних справ та відмивання коштів. Також ми надаємо підтримку правоохоронним органам задля вдосконалення їхніх стратегічних комунікацій. Ми сподіваємося на поглиблення співпраці з нашими партнерами у Львівській області. Я переконаний, що разом ми зможемо добитися значних успіхів у впровадженні реформ», - додав Кястутіс Ланчінскас.

Голова КМЄС представив львівську регіональну команду місії, яку очолює Матс Льюнгвальд, один з керівників Департаменту Національних Операцій Швеції. Також, Кястутіс Ланчінскас окреслив план діяльності своїх колег у Львові, зокрема розповів про масштабну програму тренінгів із взаємодії поліції з громадськістю (community policing), метою якої є зміцнення співпраці правоохоронців з місцевими мешканцями. Після вдалого пілотного проекту, який стартував на початку цього року в Києві, програма пошириться цього літа ще на п’ять областей, у тому числі Львівську. У рамках іншого проекту буде передано обладнання та проведено тренінги, які розслідують тяжкі злочини.

Кястутіс Ланчінскас зазначив, що місія співпрацює з Львівською областю вже певний час. Зокрема, завдяки «самбірському проекту», реалізованому влітку 2015 року спільно з обласним управлінням поліції (місія проводила тренінги, надавала стратегічні консультації та допомогла з перерозподілом ресурсів), час реагування поліції на виклики громадян зменшився до 6 хвилин в місті та до 22 хв. – у сільській місцевості. Згодом Самбірський експеримент було розширено на інші регіони України. Голова місії очікує збільшити кількість таких успішних проектів завдяки почакту роботи львівської команди КМЄС.

на запрошення для представників ЗМІ

прийняла участь у прес-конференції

Анна Баневська

джерело: Euam


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар