1 липня 2106 року на Дрогобиччину "висадився" справжній депутатський десант

1 липня 2106 року на Дрогобиччину "висадився" справжній депутатський десант

2016-07-01 21:17:49

1 липня 2106 року на Дрогобиччину

Проблема калійних шахт справді серйозна. Геодезисти дослідили, що зараз просідання земної поверхні над порожнинами між Сільцем і Трускавцем становить 1 см на місяць...

Депутатський десант на Дрогобиччині
1 липня 2106 року на Дрогобиччину "висадився" справжній депутатський десант. 
За підтримки Міжнародного фонду "Відродження" до нас завітала група депутатів Верховної Ради України для ознайомлення з екологічними проблемами Дрогобича і Стебника та чимало журналістів львівських ЗМІ.
Наш край відвідали народні депутати Оксана Юринець, Вікторія Пташник, Леонід Ємець, Олександр Черненко, до яких долучився нардеп від Дрогобиччини Богдан Матківський.
Спершу гості оглянули ділянку автодороги "Дрогобич - Трускавець", де почалося просідання ґрунту через загрозливі процеси у порожнинах виробітку Стебницького "Полімінералу". Про небезпеку ситуації та необхідність продовження природоохоронних заходів, на які потрібні значні кошти з Держбюджету, депутатам і журналістам розповіли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, міський голова Стебника Петро Старосольський, директор "Полімінералу" Сергій Оринчак, народний депутат Богдан Матківський, директор Інституту розвитку Дрогобича Володимир Кондзьолка.
Йшлося про те, що в зоні карстових провалів проходить автодорога "Дрогобич - Трускавець", водогін "Гірне - Дрогобич", високовольтна лінія електропередач, неподалік розташована житлова забудова. Вони - під загрозою, тож уже тепер слід подбати про об'їзну дорогу (через Стебник), перенесення з небезпечної зони водогону та ЛЕП, продумати варанти щодо можливого відселення мешканців. Депутати перейнялися проблемою і пообіцяли посприяти у її розв'язанні на державному рівні.
Згодом вже у Дрогобичі народні обранці вивчали ще одну важливу проблему регіону - утилізацію твердих побутових відходів. Про неї детально розповіли директор "Комбінату міського господарства" Андрій Янів, сільський голова с.Брониця, де розташований полігон ТПВ, Григорій Демків, міський голова Тарас Кучма.
Депутати Верховної Ради попросили надати їм необхідну документацію і пообіцяли сприяння у рекультивації сміттєзвалища та залученні потенційних інвесторів щодо будівництва сортувальної станції чи сміттєпереробного заводу.
"Ми почули про проблеми Дрогобиччини Якщо нам постійно будете набридати, нагадувати про них - обов'язково допоможемо," - зауважив Леонід Ємець і пожалкував, що коротка програма перебування не дозволила ознайомитися з Дрогобичем більш докладно. Отже, буде нагода приїхати ще раз.
Ярослав ГР?Ц?К
Фото автора

джерело: автор


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар