У Дрогобичі помічник судді погорів на хабарі у $2000

У Дрогобичі помічник судді погорів на хабарі у $2000

2016-05-19 18:59:01

У Дрогобичі помічник судді погорів на хабарі у $2000

Помічник судді Дрогобицького районного суду, що на Львівщині, погорів на хабарі у $2000. Йому загрожує від трьох до восьми років тюрми. Про це сьогодні, 19 травня, під час брифінгу повідомив військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець.

«18 травня Військова прокуратура Львівського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області затримала під час одержання другої частини хабара помічника судді Дрогобицького районного суду.

Він вимагав кошти від чоловіка за вплив на прийняття рішення суддею у справі, яка розглядалася у суді. Справа стосувалася права власності і оформлення спадщини на частину квартири», – повідомив прокурор.

Він додав, що чоловік звернувся до правоохоронних органів з заявою. За інформацією заявника, помічник судді сказав йому, що в разі несплати грошей справа буде програна.

«Задокументовано факт одержання $2000. Після одержання другої частини хабара у розмірі $1000 помічника судді було затримано. Також відпрацьовується причетність самого судді до цього правопорушення. Гроші в обох випадках передавалися через посередників у автомобілі та в кафе: перша частина хабара до прийняття рішення суддею, друга – після», – додав Владислав Савинець.

Він наголосив, що це були «мічені» гроші, і правоохоронці вже знали про те, де і коли вони будуть передаватися.

Помічника судді затримали у його службовому кабінеті. Гроші знаходилися в нього вдома. Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом). Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Затримання судді здійснюється лише за згодою Верховної Ради України.

ЗІК

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар