69 пропозицій та підказок для сьогоднішньої влади міста Дрогобич

69 пропозицій та підказок для сьогоднішньої влади міста Дрогобич

2016-04-18 18:19:28

69 пропозицій та підказок для сьогоднішньої влади міста Дрогобич

23 березня 2016 року мешканці міста Дрогобича провели мозковий штурм, результатом якого стали 69 пропозицій та підказок для сьогоднішньої влади міста Дрогобич.
Напрацювання мали кілька умов:
1. реальність;
2. конкретність;
3. мінімальні часові проміжки реалізації;
4. не потребувати витрачань із бюджету або потребувати мінімальних витрат.
Міський голова Тарас Кучма та його нова скаржаться, що у них немає досвіду, що їх лише критикують, що їм не підказують та не допомагають.
Ми витратили свій час і зробили певні напрацювання.
Врешті-решт, багато із запропонованого, є ОБОВ'ЯЗКОМ місцевої влади. Це речі, які місцеві посадовці повинні були впровадити уже давно. Адже багато що вимагається нормативно-правовими актами України, недотримання яких вважається порушенням.
Хто брав участь? Той, хто прийшов. Оголошення було публічним та завчасним. Присутніми були навіть люди, які не користуються соцмережами. Умовами участі були наявність при собі паспорта та організаційний внесок 20 гривень на чай-каву та солодощі.
Хочу нагадати, що міський голова, Зеновій Квасній, Орест Каракевич та "Артур Банга" прийшли на мозковий штурм вкінці, коли робочі групи починали зачитувати свої напрацювання. Тому міський голова мав можливість ОСОБ?СТО усе почути.
Сьогодні ми зареєстрували наші напрацювання ОФІЦІЙНО.
Тепер залишається чекати на відповідь та сподіватись, що міський голова є справді відкритим до людей, як він це декларує, а також на те, що він та його команда готові вчитись та приймати підказки та поради.
Саме звернення та напрацьовані пропозиції подаємо тут у фото.
Ще раз дякуємо театру "Альтер" за надане для роботи приміщення, Василю Кондратику за професійне модерування зустрічі, а всім учасникам за зроблену роботу та любов до Дрогобича на ділі!

Олена Куртяк

джерело: Трибуна Дрогобиччини


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар