Вже сьогодні, 7 грудня, у ратуші, у кабінеті голови міста Дрогобича

Вже сьогодні, 7 грудня, у ратуші, у кабінеті голови міста Дрогобича

2015-12-07 11:46:51

Вже сьогодні, 7 грудня, у ратуші, у кабінеті голови міста Дрогобича

Вирішення питання стихійної торгівлі в центі Дрогобича набирає обертів. 

Сьогодні, 7 грудня представники громади Дрогобицького ринку зібралися у кабінеті голови міста для вирішення проблеми робочих місць у центрі міста (молочний ринок, торгівня фруктами, овочами, грибами, і ншими дарами природи). 

У центрі уваги постало питання порядку перенесення торгівлі на окраїни міста, таке собі перенесення по мікрорайонах Дрогобича на вул.Самбірську, ринок "Чагарі", ринок "Володар".

Міський голова обіцяє забезпечити цивілізовану торгівлю, щоб не було соромно за рідне місто. Разом з тим, люди не погоджуються і обурені тим, що діалогу з владою у них немає, є вказівка міського голови піти геть до 19 січня.

Натомість люди вже знають за досвідом минулих років, що реконструкція молочного ринку закінчується побудовою нових торгівельних центрів, які розраховані більше на людей заможних, ані ж на малозабезпечену громаду, яка є споживачем ринків просто неба.

У ході зустрічі виникає питання, наболіле, щодо незаконного знесення молочного ринку, замість якого побудували торгівельний центр "Гетьман", де для людей облаштовано "Молочний рай", який може вмістити якусь частину людей, але не всіх - це є факт, а до того ж і ціни у "Молочномі раю" кусаються.

Постає питання передачі "Гетьману" не частини, а у цілому, повністю для народного ринку. Питання риторичне. Чи піде на це влада - час покаже. Наразі ні.

Анна Баневська

джерело: Власне






Що ще читають на цю тему



Коментарів 3
Світлина чия?

Читач

Світлина Ярослава Ониськів

Ярослав

Питання болюче, актуальне. Влада взялася не за тих, для яких і має існувати продринок. Наразі маємо "Гетьман" та інші бізнес-структури, яких обдурили дрогобичан і селян - виробників сільгосппродукції. Чесно, терпець уривається: спочатку селян вигнали з території молочного ринку під дощ і пекуче сонце, а тепер нахабно заявляють: хочеш продати пляшку свого молока чи плесканку сиру - плати 10 грн./день за місце у "Молочному раю". А чи відомо вам, що жінка, яка важко працює, доглядає корову і обробляє городи, платить гроші за проїзд в автобусі з села до Дрогобича (і назад, звісно ж), нічого не заробить, коли продасть це молоко, сплачуючи такий збір. Для неї цей літр молока вигіднше вилити на гній, ніж їхати до міста, або продавати десь у Стрию чи Самборі, але не в Дрогобичі. Будемо з таким успіхом смоктати лапи, дрогобичани, і купувати молоко у вигляді порошку (тільки додай води), або платити втричі дорожче перекупкам за те саме молоко. Тепер знову (вже - поліція) виганяє людей, які продають вирощену на городах продукцію і молочні продукти, з асфальту... геть. Куди їм йти? Недоумки, ринок - для них! Ви с?

Юрій

Додати коментар


Коментар