На парк Героїв Небесної сотні підприємець жертвує 100 тис.грн. та ініціює створення фонду

На парк Героїв Небесної сотні підприємець жертвує 100 тис.грн. та ініціює створення фонду

2015-12-05 19:09:31

На парк Героїв Небесної сотні підприємець жертвує 100 тис.грн. та ініціює створення фонду

Створити Фонд, внести туди немалі кошти, організувати роботу, дошукати фінансування, зібрати небайдужих – і таки нарешті збудувати у Дрогобичі пам’ятник Героям Небесної сотні, облаштування сквер їх пам’яті, що стоїть неприглядний  на вулиці Грушевського поміж церквою Андрія Первозванного та Хоральною синагогою.

Таку ціль поставив перед собою дрогобицький підприємець Михайло Петруняк.

Станом на зараз створюється Фонд спеціально для виконання цього завдання. У цей Фонд підприємець перерахує 100 тисяч гривень власних коштів. Відтак, каже, керівництво фондом передасть іншій людині – яку визначить оргкомітет. На себе, натомість, бере зобов’язання, окрім створення Фонду та перерахунку вказаних коштів, всіляко сприяти, допомагати, шукати матеріали, необхідні в будівництві тощо.

Станом на сьогодні, як зазначив головний архітектор міста Ігор Петранич, про кошторисну вартість проекту говорити нема змоги – лише до кінця тижня будуть відомі об’єми роботи і складено кошторис. Але очевидно, що коштів потрібно буде більше. Тому, наголошує підприємець Михайло Петруняк, він запрошує до спільної роботи усіх небайдужих : родичів загиблих Героїв Небесної сотні, заступника міського голови з гуманітарних питань, ініціаторів створення скверу, підприємців, які готові долучитися до співфінансування будівництва, знавців, які можуть допомогти з пошуком коштів поза межами бюджету – зокрема, шукаючи під цей проект міжнародні гранти, меценатів тощо. Цих людей підприємець просить увійти у  відповідний оргкомітет.

«Фонд, як і оргкомітет, буде створено спеціально під це завдання. Весь обіг коштів буде абсолютно прозорим. Керівництво фондом буд передано людині, яку визначить оргкомітет, але не мені. Моє завдання, моє внутрішнє бажання – організувати роботу і щоб був результат, - каже Михайло Петруняк. - Попередній владі міста було байдуже. Теперішня влада всіляко зацікавлена щоб проект було реалізовано. Разом нам це під силу»

Отож, якщо маєте ідеї – зголошуйтесь.

Про повну кошторисну вартість, етапи створення оргкомітету тощо буде повідомлено додатково.

«Медіа Дрогобиччина» як інформаційний партнер проекту закликає журналістів інших ЗМІ долучитися до поширення інформації та спільної роботи задля конкретного результату – належного вшанування пам’яті загиблих Героїв. Щоб було гідно і достойно, а не як зараз (див.фото)

Марія Кульчицька

Цим коментарем воїна, волонтера хочемо поділитись. Бо щиро!

Максим Перев'язко:
Може буду не зовсім близько до теми, але хочу сказати таке... Місто Ізюм, Харківська область. 40 км. від того самого Слов'янська. Площею, як Дрогобич. Населення біля 50 тис. Із цієї купи вати знаходиться лише 200 патріотів, які не чекають ні на яку владу, допомогу, спонсорів і гранти. Самі закачують рукави і гребуть, прибирають, чистять, відновлюють, відбудовують і т.д. Відновлюють і реставрують місця дозвілля, парки відпочинку, які вже років 20 лише засмічували і загаджували. Наголошую, 200 чоловік за БЕЗКОШТОВНО і у свій приватний час. Кожної суботи. Або майже кожної. Раніше збирались в неділю і я з ними. Але я зробив "революцію" і нині збираються по суботам. Отож, ця маленька дрібочка ізюмських патріотів перебуває в меньш вигідних умовах ніж дрогобиччани. Решта, більшість Ізюма дивиться на цих патріотів "з подивом" і неможе збагнути, як можна працювати задурно. Нам, небайдужим дрогобиччанам, для яких Революція Гідності, Небесна Сотня і Україна - власний біль, треба знайти всього на всього один день в тижні, зібратись і для початку просто прибрати Парк Небесної Сотні. Взяти лопати, граблі і т.д., окультурити своїми силами, щоб цей невеличкий клаптик міста виглядав дійсно, як парк. А гроші? Гроші обов'язково знайдуться, а з ними і пам'ятник або меморіал чи вічний вогонь... А поки, ще раз наголошую, елементарно прибрати, окультурити і давати позашийку кожному(ній), хто там смітить, плює, гадить, п'є... до тих пір, поки і їм дійде. Інакше ніяк

джерело: Медіа Дрогобиччина

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар