До редакції «Інспектора Фреймут» у величезних кількостях надходять скарги від молодих мам на низький рівень надання медичних послуг, нестачі медикаментів та корупцію в пологових будинках в різних містах 
України. Саме тому Ольга Фреймут, як ініціатор соціального проекту «День супермам» для матерів-одиначок, піднімає це питання у третьому сезоні. «Перше, що бачить Інспектора Фреймутновонароджене дитя — пологову залу і лікарів-акушерів. Хочеться, щоб світ справив на дитину гарне враження. Ми аналізували листи, які надійшли до нас після 2-го сезону «Інспектора». Мене просили перевірити пологові будинки якось відчайдушно. Від деяких розповідей глядачок крижаніла кров.Адже ця сфера медицини так залежить від фінансової спроможності майбутньої мами. Ми занурилися в потойбічне життя пологових — і вирішили: правду треба показати Україні, щоб суспільний резонанс виправив ситуацію на краще», — коментує Ольга Фреймут.

Висновки, які зробив «Інспектор» після відвідин пологових будинків можна буде побачити у третьому сезоні проекту на телеканалі «1+1′, який вийде в ефір вже цієї осені.