Гомін Галичини

Під гаслом «Сила нескорених» більше 1000 учасників пройшлись вулицями Дрогобича смолоскипним маршем

Під гаслом «Сила нескорених» більше 1000 учасників пройшлись вулицями Дрогобича смолоскипним маршем

2015-10-18 18:56:31

Під гаслом «Сила нескорених» більше 1000 учасників пройшлись вулицями Дрогобича смолоскипним маршем

14 жовтня під гаслом «Сила нескорених» більше 1000 учасників заходу – бійців, волонтерів, громадських активістів, та всіх, хто має вогонь у серці, пройшлись вулицями Дрогобича смолоскипним маршем. 

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 73-тю річницю від створення УПА, та ще й вперше цього року, в день державного свята – Дня захисника України, Дрогобич з’єднався в одне ціле у полум’ї смолоскипів. «Холод не лякає того, хто з вогнем. – наголошує організатор Смолоскипного маршу, голова МГО «Український молодіжний прорив» Олег Дукас. – Тож, не дивлячись на несприятливу погоду, ми вирішили запалити не лише полум’я смолоскипів, а й полум’я сердець усіх дрогобичан».

Захід розпочався на центральній площі Дрогобича нагородженням учасників АТО.

Метою заходу було не лише бути вдячними. А пам’ятати, що абсолютно все у нашому серці, домі, нашій країні залежить від нас. І це все, починається кожного ранку. Тільки ми обираємо якими бути. Адже сьогодні перед нами багато непростих, часозатратних завдань, котрі потребують неабиякої мужності та відданості. Як зовнішнє, так і внутрішнє поле бою вимагає сміливих, розсудливих рішень. 

Марш знайшов своє продовження на території поблизу Шпихліру. Виступили: Тарас Кучма, Богдан Матківський, Андрій Антонищак, Олег Дукас, Ігор Струналь. А також Юлія Марущак, Максим Перев’язко, Зеновій Медюх, Володимир Юрчак, Андрій Нечипір, Юрій Волошин та естрадна школу дуету «Ярослав-на». 
Низький уклін усім, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави. І вічна слава полеглим воїнам Української повстанської армії та учасникам бойових дій на сході країни. 

Нагадаємо, що організатори заходу - МГО «Український молодіжний прорив» та ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО».

Партрери: Студентське самоврядування та профком студентів ДДПУ ім. І.Франка, НСОУ «Пласт».

Прес-служба МГО "Український молодіжний прорив"

джерело: МГО "Український молодіжний прорив"


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар