Оголошенно конкурс адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошенно конкурс адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

2015-09-05 17:46:04

Оголошенно конкурс адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Конкурс адвокатів.

        Нещодавно оголошено про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги на виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.08.2015 № 224/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги». Із цього приводу ми ведемо розмову із  директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин.

 

Розкажіть. будь-ласка,  як саме проводиться конкурс ?

Конкурс відбувається у три етапи :

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами – відбудеться у регіонах 6 -8 жовтня 2015 року;

- другий етап – письмове тестування претендентів – відбудеться одночасно в областях та місті Києві 10 жовтня 2015 року;

- третій етап – індивідуальні співбесіди. Скажімо, у Львівській області вони відбуватимуться  15-16 жовтня.

Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження анонімного письмового тестування. Конкурс проводиться з метою залучення адвокатів для надання правових послуг, визначених частиною другою статті 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», суб’єктам права на безоплатну вторинну правову допомогу, визначеним статтею 14 зазначеного Закону.

Куди потрібно подавати документи?

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються головними територіальними управліннями юстиції в областях та місті Києві, районними, районними у містах, міськими (міст обласного значення), міськрайонними та міжрайонними управліннями юстиції з 31 серпня по 30 вересня 2015 року включно.

Які документи необхідно надати для участі у восьмому конкурсі з відбору адвокатів?

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

копії паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту, витяг з Єдиного реєстру адвокатів України, виданий не пізніше 10 днів до подання документів;

біографічну довідку та анкету за встановленою Мін'юстом формою, мотиваційний лист (до 500 слів) у довільній формі за підписом претендента. Зразки заяви, біографічної довідки, анкети, а також посилання на оголошення про проведення конкурсу на сайті відповідного головного територіального управління юстиції:   http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/vosmyi-konkurs.

 Якими знаннями та вміннями повинні володіти адвокати для того, щоб перемогти у цьому конкурсі?

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362, претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні:

знати нормативно-правові акти у сфері захисту прав людини;

знати норми процесуального та матеріального права;

знати та дотримуватися Правил адвокатської етики;

знати законодавство у сфері безоплатної правової допомоги;

вміти складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

вміти користуватися комп'ютером;

знати стандарти якості надання безоплатної правової допомоги;

володіти державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частину населення, є перевагою).

                               Марічка Бойко

 

 

                                    

джерело: Марією Николаїшин


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар