Спортсмен із Трускавця на велопробігу у Франції одяг форму з написом «Небесна сотня»

Спортсмен із Трускавця на велопробігу у Франції одяг форму з написом «Небесна сотня»

2015-09-02 20:56:04

Мешканець Трускавця Олександр Яцина у формі в національних кольорах з написом «Небесна сотня» взяв участь у всесвітньовідомому велопробігу у Франції.

Про це розповів на нараді у міськраді мер Трускавця Руслан Козир. Його заступник Ігор Паньків під час своєї відпустки був у групі підтримки спортсмена.

 

Міський голова продемонстрував форму спортсмена. Вона стане черговим патріотичним експонатом Музею історії міста.

«Напис «Небесна сотня» притягував погляди спортсменів до нашого трускавчанина, багато людей розпитували його про події на Майдані, про тривалу війну, що точиться зараз у нас на Сході. Тішить те, що люди у Європі слідкують за подіями в Україні і бажають нам миру», – доповнив очільника міста Ігор Паньків.

Нагадаємо, що такі змагання у Франції відбуваються раз на чотири роки і збирають тисячі охочих взяти у них участь. Тільки цього року до велопробігу зголосилося 6,5 тис. велосипедистів із різних куточків світу. Спортсмени у дорозі провели на своїх залізних конях чотири доби, скуштували за цей час чималу дозу адреналіну та роздивилися чудові краєвиди Франції. Серед учасників змагань було 37 українців – представників Львова, Сум, Одеси, Києва та інших міст нашої держави.

Щодо результатів забігу, то українці показали високий результат і прийшли на фініш у першій сотні учасників. 

джерело: Медіа Дрогобиччина


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар