Допомогти сім’ї Ірини Іванюш — справа честі

Допомогти сім’ї Ірини Іванюш — справа честі

2015-08-30 21:40:23

Допомогти сім’ї Ірини Іванюш — справа честі

Днями відбулася зустріч Тараса Метика з матір’ю Ірини Іванюш. Нагадаємо, що внаслідок підриву на розтяжці в зоні АТО, дівчина втратила обидві кінцівки ніг та травмувала око.
При зустрічі з матір’ю Ірини виконуючий обов’язки міського голови Тарас Метик поцікавився проблемами сім’ї. Найбільшою нині проблемою для сім’ї є психологічний стан дівчини. Ірина не вірить, що зможе покинути крісло інвалідного візка. Однак фахівці покладають надії, що вона зможе пересуватися на протезах. В ході розмови, обговорили й побутові потреби як для дівчини, так і для сім’ї.
На завершення зустрічі, Тарас Метик вручив матері Ірини грамоту міської ради для дівчини з нагоди Дня Незалежності та матеріальну допомогу, яку надало управління праці та соціального захисту Дрогобицької міської ради.
Також, за вказівкою виконуючого обов’язки міського голови, оселю, де дівчина проживала з батьками відвідала комісія для з’ясування можливостей переобрання квартири, щоб Ірині було зручно у пересуванні.
У середу, 26 серпня, рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради сім’ю Іванюш внесено до черги на отримання нової квартири.
Нині дівчина перебуває на реабілітації за кордоном.

джерело: Лайф.інфо


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар