Про пропозиції США "фінляндизувати" Україну (незалежний коментар)

Про пропозиції США "фінляндизувати" Україну (незалежний коментар)

2015-07-08 17:43:36

Про пропозиції США
Ані США, ні Європа, ні Китай воювати з термоядерної Росією не будуть, бо навіть якщо всі балістичні ракети з ядерними головками зіб'ють над територій Росії (що нереально), то органічне життя на планеті зникне і не тільки через ядерну зиму на десятиліття, а й можливі зрушення осі і вулканічної діяльності через рух плит.
Виникає тупикова ситуація на планеті, коли воювати з Росією безглуздо, а ресурси планети, що залишилися, зосереджені в Росії.
Європа давно свої підземні ресурси витратила, але має сучасні технології виробництва і само виробництво. У цій ситуації треба б в інтерес народів і країн кооперувати, щоб не творити паралельні виробництва і, тим самим, зменшувати собівартість товарів, але дурні санкції, дурні рішення паралельних обвідних трубопроводів і т.д. посилюють економічний розвиток країн, збільшують собівартість і державні борги, які більшість країн вже не в змозі виплатити в майбутньому. Девальвації в Європі, начебто, немає, але інфляція за останні 10 років збільшилася вполовину. Сьогодні громадянин Німеччини за 60 євро майже нічого не купить в маркеті, а 10 років тому за 60 євро навантажив би повний візок продуктів. 10 років тому працівник "Мерседес", отримуючи в середньому близько 5 тисяч євро, міг розраховувати на одновідсотковий кредит на будівництво будинку з гарантіями від заводу, а зараз цей працівник отримує 2-3 тисячі євро і ніяких гарантій, бо купити на ці 2-3 тисячі євро можна наполовину менше .. У країнах не Євросоюзу девальвація і подальша інфляція за останні 10 років збільшилася не на половину, не у два рази, а у 7-8 разів, хоча кооперація виробництв і дешевий європейський кредит могли б збільшити ВВП цих країн і зменшити їх державний борг.
Громовідводів девальвації в Європі немає при більш-менш стабільній валюті- саме тому зростає зовнішній борг європейських країн. Але є межа, коли такий борг долає 80-90 відсотків власного ВВП, який країна вже навряд чи коли-небудь зможе віддати. Адже прибутковість країни від її ВВП від 10 до 25 відсотків і, щоб віддати борг в 100% від ВВП, треба десяток років нічого не їсти країні і доношувати старий одяг. Весь Євросоюз вже перевалив межу 100% боргу від загального свого ВВП, а деякі європейські країни вже давно знаходяться в стадії дефолту. Та ж Великобританія має держборгу в долара 396% свого ВВП, Австралія держборгу має 151% від свого ВВП, Франція 236% від свого ВВП, Данія -181% від свого ВВП, Німеччина -має держборгу 159% від свого ВВП, а Ірландія 1137% від свого ВВП, Ісландія -699% від свого ВВП, Бельгія -338% від свого ВВП, а Нідерланди- 360% від свого ВВП, Греція -234%, Швеція має держборгу 188% від свого ВВП, Швейцарія 417% від свого ВВП . А от
Росія має держборгу 36% від свого ВВП, а Китай має держборгу 30% від свого ВВП. При чому деякі країни Європи мають держборгу на душу населення від 5636946 доларів: Люксембург- до 157640 доларів у Великобританії, 136276- у Бельгії боргу на душу і 148386 Нідерланди - з тих країн, що намагаються насаджувати світу європейські цінності, де кожен винен світові більше, аніж зуміє заробити за життя. У Росії - країні з величезними підземними коморами- держборг на душу населення становить 4178 доларів, а в Китаї держборг становить 6284 долари на душу населення, але в Росії боргу по відношенню до її ВВП 36% а в Китаї 30% - це ж не 396%, як в манірної і могутньої Великобританії (дані з сайту https://ru.wikipedia.org/wiki/).
Так що, треба реально дивитися на речі і не займатися ура-патріотизмом, який не приведе Україну до світу і достатку.
 
Станіслав Полковников 5 Липня 2015

джерело: Станіслав Полковников 5 Липня 2015


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар