Чарівні квіти для найдорожчих матусь

Чарівні квіти для найдорожчих матусь

2015-04-28 17:52:06

Чарівні квіти для найдорожчих матусь

 Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!

24 квітня у центральній бібліотеці Трускавця з нагоди цього свята відбувся майстер-клас «Чарівні квіти для найдорожчих матусь». Бібліотекарі Галина Грицило і Віра Заяць розповіли присутнім учням ЗОСШ №1 про те, що материнська любов не знає страху, сумнівів, розрахунків. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею. Мати — захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки. Тож будьмо гідні материнської любові і пронесімо через усе своє життя це ніжне і прекрасне слово “Мама”.

Наприкінці заходу бібліотекарі запропонували учням зробити вітальні листівки своїми руками, щоб подарувати своїм матерям.

Отож нехай це весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім дорогим Матерям!

Галина Грицило, бібліотекар юнацької кафедри Трускавецької МЦБС

 

джерело: Трускавецький вісник


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар