Убитий у полоні. Олександр Бердес

Убитий у полоні. Олександр Бердес

2015-04-25 17:47:24

Убитий у полоні. Олександр Бердес

Нещодавно російський телеканал «Дождь» оприлюднив відео, де бойовики вбивають 3-х українських військовополонених. Один із них – боєць 30-ї бригади Олександр Бердес, родом із Жашкова Черкаської області.

Родичі вбитого переконані: бойовики намагалися приховати сліди своїх злочинів.

«У нього проникаюча рана голови, але не встановлено, чи осколочна, чи яка... Вони [бойовики] взяли цю ранку вирізали, щоб не було видно, від чого він загинув», – говорить дружина вбитого військового Анна Заплішна.

Разом із черкащанином убито 42-річного Василя Демчука із села Матейки Маневицького району Волинської області та 36-річного Павла Плацинського із Радомишля Житомирської області. Вони потрапили у полон 9 лютого під час відступу з Дебальцевого. Згодом волонтери групи «Патріот» знайшли тіла бійців. Їх прикопали в лісосмузі неподалік села Логвинове Артемівського району Донецької області. Мали поранення в голову та груди.

Із серпня 2014-го Олександр Бердес воював на Донбасі. У нього залишилася дружина та двоє синів – 6 і 12 років. До мобілізації чоловік працював на цегельному заводі. Бійця поховали 9 квітня в Жашкові.

/Громадське ТБ Черкаси

джерело: громадське ТБ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар