Дрогобич передасть у зону бойових дій техніку автокранового заводу

Дрогобич передасть у зону бойових дій техніку автокранового заводу

2015-04-08 13:51:35

Міська влада Дрогобича Львівської області передасть військовим у зону бойових дій арештовану техніку автокранового заводу. Для цього мерія звернулася до Міністерства юстиції України, адже попередньо техніку пропонували продати на аукціоні.

Про це розповів головний спеціаліст з мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Дрогобицької міської ради Ярослав Янушевич, інформує прес-служба.

За його словами, мобілізація транспортних засобів у Дрогобичі виконана на 70%. Є проблема з транспортом автокранового заводу.

«Техніку підприємства можна було б передати ЗСУ, однак майно підприємства під арештом і готується до продажу на аукціоні», - пояснив Янушевич. 

Щоб вплинути на ситуацію у межах чинного законодавства, міська рада за юридичним супроводом звернулася до управління юстиції.

Окрім цього, в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик розпорядився скерувати клопотання до Кабінету міністрів та в інші найвищі державні інстанції, аби якомога швидше транспорт автокранового заводу став у пригоді захисникам України.

джерело: захі.нет


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар