В Україні запустили сервіс блокування антиукраїнської пропаганди

В Україні запустили сервіс блокування антиукраїнської пропаганди

2015-03-26 10:56:25

В Україні запустили сервіс блокування антиукраїнської пропаганди

Команда волонтерів запустила бета-версію сервісу відстеження інтернет-тролів trolleybust.com, що дозволяє блокувати джерела антиукраїнської пропаганди в соцмережах.

Як пише видання "watcher", блокування екаунта або повідомлення в середньому займає один робочий день. На момент запуску в базі знаходиться понад 30 мільйонів коментарів від 6 мільйонів користувачів. Крім основних аналітичних інструментів (інформація про користувача, список друзів), сервіс надає ряд вузькоспеціалізованих функцій. Серед них вибірка коментарів конкретного користувача, пошук по його повідомленням і т.д. Для того, щоб отримати доступ, необхідно зареєструватися. Всі реєстрації ще проходять перевірку перед активацією.

За даними творців сервісу, все це дозволяє швидко знаходити екаунти інтернет-тролів і ботів, які не публікують власні повідомлення, але активно публікують повідомлення провокаційного характеру з метою нагнітання конфліктної обстановки. 

Головна ж мета, зазначають автори проекту: "Відкрити доступ до інструментарія та об'єднати зусилля волонтерів для зачистки від пропаганди, спрямованої проти України і українців."

/ скріншот з сайту trolleybust.com - "база сепаратистів"

джерело: громадське ТБ


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар