ІХ німецько-польсько-українська педагогічна конференція аналізувала воєнний конфлікт на сходіУкраїни

ІХ німецько-польсько-українська педагогічна конференція аналізувала воєнний конфлікт на сходіУкраїни

2015-03-24 18:42:45

ІХ німецько-польсько-українська педагогічна конференція аналізувала воєнний конфлікт на сходіУкраїни

Делегація освітян Львівщини взяла участь у роботі ІХ німецько-польсько-української педагогічної конференції, що відбувалася з 19 по 21 березня в Європейській Академії Оценгаузен (Німеччина).

У складі делегації працювали С. Книшик, начальник управління загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки ЛОДА; П. Сушко, начальник відділу освіти м. Дрогобича; директори шкіл та вчителі.

Слід зазначити, що українські освітяни вже вшосте поспіль беруть участь у зустрічі педагогів на міжнародному рівні. Ініціатором залучення української делегації до складу учасників конференції був колишній керуючий екологічним центром Шпонс Гаус Ганс Боллінгер. Від керівництва департаменту освіти Львівської облдержадміністрації йому була вручена відзнака та подарунки.

Тема цьогорічної конференції: «Вчимося з минулого. 1945 – 2015 – 70 років миру в Європі?» Розглядалося питання забезпечення миру і стабільності в Європі через 70 років після закінчення Другої Світової війни з німецького, польського та українського погляду. Одним із ключових моментів роботи конференції був аналіз конфлікту на сході України та його наслідків для майбутнього Європи.

Керівники освіти, директори шкіл та вчителі обговорювали тематику майбутніх тринаціональних проектів і перспективи розширення мережі навчальних закладів Львівщини, залучених до їх реалізації як один з елементів формування мирного співжиття в Європі.

Попри складність економічної та політичної ситуації в Україні, була висунута пропозиція провести Х ювілейну міжнародну педагогічну конференцію в березні 2016 року у Львові.

Освітній портал Львівщини

джерело: Освітній портал Львівщини


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар