У Дрогобицькому районі перевізникам не дозволяють оптимізувати маршрути

У Дрогобицькому районі перевізникам не дозволяють оптимізувати маршрути

2015-02-20 00:16:51

За їх словами, основна проблема, з якою вони стикаються,– значний ріст вартості пального та автозапчастин при одночасному мораторії підвищення ціни на проїзд, що призведе до збитковості перевезень.  Про це повідомив власкор ia zik.

Сьогодні, 18 лютого, питання стану пасажирських перевезень в районі, зокрема, зміни графіків та кількості рейсів на маршрутах в окремих сільських радах району було винесено на розширену нараду, на яку запросили представників фірм-перевізників МКП «Транс-екіпаж» Йосипа Дяківа, МПП «Транспортник» Володимира Кузбита, ТзОВ «Канзас» Івана Барну, ТзОВ «Сігма» Ігоря Стасика, ПП «Дрогобич-Авто-рем» Богдана Качмара та сільських голів Верхніх Гаїв – Володимира Ханаса, Вороблевич – Михайла Герія, Дережич – Мирослава Селяника, Нижніх Гаїв – Василя Василенка, Грушова – Івана Дудича, секретар Медвежанської сільської ради Любов Чепіль.

Після тривалої дискусії прийнято рішення згідно з яким, незважаючи на вказані проблеми щодо росту ціни на пальне, перевізники зобов’язані дотримуватись умов договору, зокрема, будь-які зміни графіків чи кількості маршрутів в районі можуть бути запроваджені лише після їх погодження з органами місцевого самоврядування.

Нарада проходила за участю першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького та заступника голови РДА Івана Мізерника.

джерело: Http://zik.ua


Що ще читають на цю темуКоментарів немає
Додати коментар


Коментар